Ukrasni jastučić IMPRIME ALMA 30x50 cm, ružičasti
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Materijal navlake: 100% pamuk
- Materijal punjenja: 100% poliester
Boja
- Ružičasta
- Zelena
- Bijela
Dimenzije
- Širina: 30 cm
- Duljina: 50 cm
- Debljina: 10 cm
- Težina: 0,451 kg
Specifikacije
- Snimljiva i periva navlaka s patentnim zatvaračem
- Punjenje je uključeno u paketu
- Preporučena temperatura pranja 30 °C
- Ne izbjeljivati
- Ne sušiti u sušilici
Dodatni parametri
| Kategorija: | Ukrasni jastuci |
|---|---|
| EAN: | 3701461327930 |
| Boja: | Ružičasta, Zelena |
| Materijal navlake: | 100% bavlna |
| Dimenzije jastuka: | 30 x 50 cm |
| Duljina: | 50 cm |
| Kopčanje: | Patent zatvarač |
| Materijal ispuna: | 100% poliester |
| Oblik: | Pravokutan |
| Postavljanje: | U interijeru |
| Preporučena temperatura pranja: | 30 °C |
| Širina: | 30 cm |
| Težina: | 0,451 kg |
| Tip: | Dekorativni jastuci |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.