Crna uredska stolica FLEXISEAT Q-118
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Materijal presvlake: membranska tkanina
- Plastika
Dimenzije
- Širina: 65 cm
- Visina: 114 - 124 cm
- Visina sjedišta: 47 - 57 cm
- Dužina sjedišta: 44 cm
- Širina sjedišta: 45 cm
- Širina naslona: 43 cm
- Dužina naslona za ruke: 26 cm
- Težina: 18,3 kg
Specifikacije
- Isporučena u rastavljenom stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Uredske stolice |
|---|---|
| Boja: | Crna |
| Materijal navlake: | Tkanina |
| Dubina sjedenja: | 44 cm |
| Izgled: | Uredski |
| Kotači: | Na kotačima |
| Materijal nogu: | Plastika |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Navlaka: | Tapacirano |
| Nosivost: | 120 kg |
| Obrtno: | Obrtno |
| Podesivost: | Podesiva |
| Širina: | 65 cm |
| Visina: | 114 - 124 cm |
| Visina sjedala: | 47 - 57 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.