Bijela viseća fotelja KOLUMBIA
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pamuk s dodatkom poliestera
- Metal
Boja
- Bijela
Dimenzije
- Širina: 80 cm
- Promjer sjedala: 60 cm
- Visina naslona: 42 cm
- Ukupna visina: 130 cm
- Duljina ukrasnih resa: 20 cm
- Visina od sjedala do vješanja: 112 cm
- Duljina visećih užadi: 81/101 cm
- Nosivost: 150 kg
Specifikacije
- Viseća stolica u boho stilu
- Metalna konstrukcija opletena mekim užadima
- Mogućnost vješanja na jednu ili dvije točke
- Stolica treba biti zaštićena od nepovoljnih vremenskih uvjeta
- Stalak nije uključen u pakiranje
- Podloga i jastuci nisu uključeni u pakiranje
Ljuljanje nije samo zabava – to je prirodan način kako si priuštiti mir i opuštanje u svakodnevnoj žurbi. Viseća stolica u boho stilu unosi u vaš prostor lakoću i harmoniju, bilo da je smjestite u vrt, na terasu ili u unutrašnjost. Dovoljno je udobno se smjestiti, lagano ljuljati i uživati u trenucima koji pripadaju samo vama. Stvorite svoj vlastiti kutak za opuštanje, gdje ćete obnoviti energiju i usporiti tempo dana.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseće fotelje za vrt |
|---|---|
| Boja: | Bijela |
| Izgled: | Mreže za ljuljanje |
| Materijal: | Metal, Tkanina |
| Materijal fotelje: | Pamuk, Poliester, Metal |
| Način učvršćenja: | Za učvršćenje |
| Podstavljanje: | Bez podstave |
| Stalak: | Ne |
| Stil: | Moderan |
| Širina: | 80 cm |
| Težina: | 5 kg |
| Tip: | Viseće |
| Uzorak: | Bez uzorka |
| Visina: | 130 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.