Tamnosiva viseća fotelja KOLUMBIA, sa šarenim jastukom s uzorkom
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Pamuk s dodatkom poliestera
- Metal
- Jastuk: Poliester
Boja
- Tamno siva
- Obojeno s uzorkom
Dimenzije
- Širina: 80 cm
- Promjer sjedišta: 60 cm
- Visina naslona: 42 cm
- Ukupna visina: 130 cm
- Duljina ukrasnih resa: 20 cm
- Visina od sjedišta do kačenja: 112 cm
- Duljina visećih uže: 81/101 cm
- Nosivost: 150 kg
Specifikacije
- Viseća stolica u boho stilu s jastukom
- Metalna konstrukcija opletena mekanim užadima
- Mogućnost kačenja na jednu ili dve tačke
- Stolica bi trebala biti zaštićena od nepovoljnih vremenskih uslova
- Stalak nije uključen u pakiranje
Zabava nije jedini razlog za ljuljanje – to je ritam koji smiruje tijelo i um. Viseća stolica u boho stilu nježno će vas obgrlitit i omogućiti vam da se opustite s osjećajem slobode. Dovoljno je posvetiti trenutak na balkonu, u vrtu ili u mirnom kutku doma i prepustiti se pokretu koji donosi udobnost i unutrašnju ravnotežu. Ljuljanje tako postaje prirodni dio vašeg svakodnevnog opuštanja.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseće fotelje za vrt |
|---|---|
| Boja: | Siva |
| Izgled: | Mreže za ljuljanje |
| Materijal: | Metal, Tkanina |
| Materijal fotelje: | Pamuk, Poliester, Metal |
| Način učvršćenja: | Za učvršćenje |
| Podstavljanje: | S podstavom |
| Stalak: | Ne |
| Stil: | Moderan |
| Širina: | 80 cm |
| Težina: | 5 kg |
| Tip: | Viseće |
| Uzorak: | Sa uzorkom |
| Visina: | 130 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.