Crni stalak za viseću ljuljačku OTAN TYP 2
Detaljan opis proizvoda
Materijal stalka
- Čelik: Crna
Dimenzije stalka
- Širina: 102 cm
- Dubina: 105 cm
- Visina: 200 cm
- Promjer stupa: 4,5 cm
- Maksimalno opterećenje: 130 kg
Specifikacije
- Opruga je uključena u pakiranje
- Pogodan za većinu visećih ljuljački
- Stalak nije namijenjen za naglo ljuljanje u stranu
- Dolazi u rastavljenom stanju
Dodatni parametri
| Kategorija: | Viseće fotelje |
|---|---|
| EAN: | 08596605024395 |
| Boja: | Crna |
| Dubina: | 105 cm |
| Materijal: | Čelik |
| Nosivost: | 130 kg |
| Širina: | 102 cm |
| Visina: | 200 cm |
| Stavka je rasprodana… | |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.