Bež fotelja za vrt MADERA
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Prah obložen čelik: Bež
- Tkanina: Bež
Dimenzije
- Širina: 57 cm
- Širina sjedišta: 44 cm
- Dubina: 59 cm
- Dubina sjedišta: 48,5 cm
- Visina: 77 cm
- Visina sjedišta: 48 cm
Specifikacije
- Savršen dodatak za vašu terasu ili vrt
- Udobni jastuci osiguravaju maksimalnu udobnost
- Efektivno isprepleteno naslonjalo
- Savršeno uravnotežena baza i stabilne noge
- Fotelja pruža udobno mjesto za odmor
- Uključuje podsedak i jastuk
- Preporučujemo prekriti za vrijeme kiše
Simbol skandinavskog stila je prozračnost, elegancija i nenametljiva harmonijska atmosfera. Na kraju krajeva, stil inspiriran čistom sjevernom prirodom mora zadovoljiti visoke zahtjeve za životom. Skandinavska terasa i vrt iznenadit će vas svojom funkcionalnošću i održivošću. Bež fotelja za vrt MADERA postat će impresivan dodatak vašem vrtu. U prostoru se oslonite na oblikovno jednostavne komade i nježne boje. Zaobljeni oblici, kao što ima fotelja MADERA, dodaju vrtu elegantan izgled. Čiste linije i originalan dizajn donijet će vašoj vrtu željeni šarm.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtne stolice i fotelje |
|---|---|
| EAN: | 2010100151593 |
| Boja: | Bež |
| Dubina: | 58 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Materijal: | Metal |
| Materijal nogu: | Metal |
| Materijal sjedala: | Metal, Letvica |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Obrtna: | Ne |
| Oprema: | S podstavom |
| Stil: | Rustikalan |
| Širina: | 57 cm |
| Tip: | Za sjedenje |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Visina: | 77 cm |
| Visina sjedala: | 48 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.