Vrtni set OSAKA SIRVON - 2 stolice i okrugli stol, antracitna
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Stolice: polipropilen - antracitna / tamnosiva
- Stol: metal - crna
Dimenzije stolice (+/- 1 cm)
- Širina: 47 cm
- Visina: 82 cm
- Dubina: 51 cm
- Visina sjedala: 44 cm
- Dubina sjedala: 39 cm
- Širina sjedala: 46 cm
- Nosivost: 100 kg
- Težina: cca 3,4 kg
Dimenzije stola
- Dužina: 50 cm
- Širina: 50 cm
- Visina ukupna: 70 cm
- Težina: 2,5 kg
Specifikacije
- Set dviju stolica i stola za vrt i balkon
- Ergonomski oblikovano sjedalo
- Lagano sjedalo s lakim održavanjem
- Stol opremljen ručkom za jednostavno premještanje
- Odvojive noge za jednostavnu sezonsku pohranu
- Preporučeno zaštititi od dugotrajnog izlaganja suncu radi očuvanja boje
- Isporučuje se u rastavljenom stanju
Praktičan set stolica sa stolom idealan je izbor za trenutke odmora na balkonu, terasi i vrtu. Zbog lagane konstrukcije i lake održivosti pogodan je za svakodnevno korištenje kao i sezonska druženja s obitelji ili prijateljima. Ergonomski oblikovane stolice pružaju udobnost tijekom jutarnje kave, poslijepodnevnog odmora i večernjeg druženja vani. Kompaktni stol nudi dovoljno prostora za osvježenje, dekoracije ili omiljenu knjigu, čineći cijeli set ugodnim mjestom za opuštanje pod vedrim nebom.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni setovi |
|---|---|
| Boja: | Siva, Crna |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 2 osobe |
| Dubina sjedenja: | 39 cm |
| Dubina stolice: | 51 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Pun |
| Materijal nogu: | Plastika |
| Materijal sjedala: | Plastika |
| Materijal stola: | Metal |
| Nasloni za ruke: | Bez naslona za ruke |
| Navlaka: | Bez ispuna |
| Nosivost stolca: | 100 kg |
| Oblika naslona: | Zaobljeno |
| Obrtno: | Ne |
| Promjer stola: | 50 cm |
| Setovi: | Setovi |
| Širina sjedala: | 46 cm |
| Širina stolice: | 47 cm |
| Težina: | 9,3 kg |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 44 cm |
| Visina stola: | 70 cm |
| Visina stolice: | 82 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.