Vrtni set TREGO ISLAND - 4 stolice s naslonima za ruke i okrugli stol ø 90 cm, zelena
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Stolica: polipropilen - zelena
- Stol: metal - crna
- Ploča: kaljeno staklo
Dimenzije stolice
- Širina naslona: 42 cm
- Širina sjedišta: 40 cm
- Ukupna dubina: 52 cm
- Visina: 80 cm
- Visina sjedišta: 45 cm
- Visina naslona za ruke od tla: 64 cm
- Ukupna širina naslona za ruke: 55 cm
- Unutarnji razmak naslona za ruke sprijeda: 48 cm
- Unutarnji razmak naslona za ruke straga: 47 cm
- Težina: 4,45 kg
- Nosivost: 120 kg
Dimenzije stola +/- 0,5 cm
- Promjer: 90 cm
- Visina: 70 cm
- Debljina stakla: 4 mm
- Težina: 12,2 kg
Specifikacije
- Vrtni blagovaonski set za 4 osobe
- Lagana i prozračna konstrukcija stolica
- Odvojive noge stolica za jednostavno pohranjivanje izvan sezone
- Stol s metalnom konstrukcijom i izdržljivom pločom od kaljenog stakla
- Plastika nije UV stabilna, preporučamo zaštititi stolice od dugotrajnog sunčevog zračenja
- Isporučuje se u dijelovima
Vrtni blagovaonski set je odličan izbor za udobno blagovanje i opuštanje na svježem zraku. Zahvaljujući laganoj konstrukciji, lako se premješta i odlično pristaje na terasu, balkon i vrt. Praktična specifikacija će vam se svidjeti tijekom obiteljskih ručkova, sjedenja s prijateljima i svakodnevnog opuštanja tijekom toplih dana. Kombinacija izdržljivih materijala i prozračnog dizajna pruža udobnost, jednostavno održavanje i moderan izgled pogodan za različite vanjske prostore.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Vrtni setovi |
|---|---|
| Boja: | Zelena, Crna |
| Broj mjesta za sjedenje: | Za 4 osobe |
| Dubina stolice: | 52 cm |
| Izgled: | Klasičan |
| Izgled naslona: | Perforirana |
| Materijal ploče: | Kaljeno staklo |
| Materijal stola: | Metal |
| Materijal stolice: | Plastika |
| Nasloni za ruke: | Sa naslonima za ruke |
| Nosivost stolca: | 120 kg |
| Obrtno: | Ne |
| Postavljanje: | Vanjsk, U interijeru |
| Pozicioniranje: | Čvrsto |
| Promjer stola: | 90 cm |
| Setovi: | Setovi |
| Slaganje: | Složive |
| Stil: | Moderan |
| Širina stolice: | 42 cm |
| Težina: | 31,5 kg |
| Tip: | Za sjedenje |
| Tip nogu: | Četiri noge |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina sjedala: | 45 cm |
| Visina stola: | 70 cm |
| Visina stolice: | 80 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.