Tapecirani boxspring krevet ISPIRA 140x200 cm siva TILIA 85
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Baršunasta tkanina: Tilia 85 - siva
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 140 cm
- Duljina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 70 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Težina kreveta: 121 kg
Specifikacije
- Uključuje skladišni prostor
- Dio kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene oznake T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije dio kreveta
- Isporučuje se u dijelovima
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti su sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj izuzetnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ova vrsta kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, kojima se može samostalno dodati i topper. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime produžuje vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepne ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijelu. Za još veći komfor i higijenu spavanja može se nabaviti topper koji osigurava mekšu površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se ističu izuzetnim komforom, visokom otpornošću i elegantnim izgledom, što će unaprijediti svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji spaja vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| Boja: | Siva |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 140 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 140 cm |
| Tip: | Za ležaj za dvoje, Jedan ležaj |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Sa uzorkom, Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.