Tapecirani krevet boxspring GLORIEN VELVET 90x200 cm tamnozelena KRONOS 19
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Baršunasta tkanina: Kronos 19 - tamno zelena
- Gramatura: 270 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 90 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina kreveta: 45 cm
- Visina kreveta s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 90 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 100 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- Dio kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene s oznakom T30
- Tvrdost madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije dio kreveta
- Isporučuje se u dijelovima
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti su sve popularniji izbor za domaćinstva i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj izuzetnoj konstrukciji i vrhunskom udobnošću. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, na koje se može samostalno kupiti i gornji topper. Baza sadrži sustav opruga koji optimalno raspoređuje težinu, čime produljuje životni vijek madraca. Glavni madrac obično koristi džepičaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijelu. Za još višu razinu udobnosti i higijene spavanja, može se kupiti topper koji osigurava mekšu površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se ističu izuzetnom udobnošću, visokom izdržljivošću i elegantnim izgledom, koji podižu svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| Boja: | Zelena |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina, Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 90 cm |
| Tip: | Jedan ležaj |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.