Krevet IKAROS 140 x 200 cm, bijela/dub sonoma
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija od borovog masiva
- Uzglavlje od MDF ploče
- Noge od masivnog borovog drva
Boja
- Dub sonoma / bijela
Dimenzije
- Vanjska duljina: 206 cm
- Unutarnja duljina: 200 cm
- Vanjska širina: 148 cm
- Unutarnja širina: 140 cm
- Visina uzglavlja: 64,5 cm
- Visina nožnog dijela: 36,5 cm
- Visina lamelne podloge od poda: 25 cm
Specifikacije
- Lakirani krevet
- Nosivost 120 kg po osobi
- Dio kreveta je paket s priborom za montažu
- Jednostavna montaža
- Mogućnost kupnje kutije za odlaganje ispod kreveta i noćnih ormarića
Upute za krevet
Paket kreveta sadrži:
- 1x prednje uzglavlje
- 1x stražnje uzglavlje
- 2x bočna strana
- 1x središnja lajsna
- 1x peta središnja noga
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
KAKO SASTAVITI KREVET OD MASIVNOG DRVA?
Dodatni parametri
| Kategorija: | Drveni kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Boja: | Bijela |
| Dekor drveta: | Hrast sonoma |
| Lak: | Da |
| Cijena: | Jeftino do 125 € |
| Dimenzije: | 140 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Materijal: | Drvo, MDF |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Spavacu sobu |
| Širina unutarnja: | 140 cm |
| Širina vanjska: | 148 cm |
| Težina: | 28,55 kg, 54,85 kg, 36,2 kg, 33,75 kg, 49,65 kg, 57,55 kg, 41,4 kg, 52,35 kg, 60,3 kg, 36,5 kg, 57,6 kg, 44,15 kg |
| Visina čela kod glave: | 64,5 cm |
| Visina čela kod nogu: | 36,5 cm |
| Visina podnice od poda: | 25 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.