Krevet IKAROS 180 x 200 cm, bijela/dub sonoma
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija od borovog masiva
- Uzglavlje kreveta od MDF ploče
- Noge od masivnog borovog drva
Boja
- Dub sonoma / bijela
Dimenzije
- Vanjska dužina: 206 cm
- Unutarnja dužina: 200 cm
- Vanjska širina: 188 cm
- Unutarnja širina: 180 cm
- Visina uzglavlja: 64,5 cm
- Visina nožnog dijela: 36,5 cm
- Visina podnice od poda: 25 cm
Specifikacije
- Lakirani krevet
- Nosivost 120 kg po osobi
- Sadrži paket s priborom za montažu
- Jednostavna montaža
- Mogućnost kupnje kutije za pohranu ispod kreveta i noćnih ormarića
Upute za krevet
Paket kreveta sadrži:
- 1x prednje uzglavlje kod nogu
- 1x stražnje uzglavlje kod glave
- 2x bočne strane
- 1x središnja letva
- 1x peta središnja noga
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
KAKO SASTAVITI KREVET OD MASIVA?
Dodatni parametri
| Kategorija: | Drveni kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Boja: | Bijela |
| Dekor drveta: | Hrast sonoma |
| Lak: | Da |
| Cijena: | Nad 3500 Kč |
| Dimenzije: | 180 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Materijal: | Drvo, MDF |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Spavacu sobu |
| Širina unutarnja: | 180 cm |
| Širina vanjska: | 188 cm |
| Težina: | 32,2 kg, 43,7 kg, 42,05 kg, 63,2 kg, 74,7 kg, 70,4 kg, 59,3 kg, 70,8 kg, 53,55 kg, 39,4 kg, 66,5 kg, 49,25 kg |
| Visina čela kod glave: | 64,5 cm |
| Visina čela kod nogu: | 36,5 cm |
| Visina podnice od poda: | 25 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.