Jersey plahta EXCLUSIVE crna 200 x 220 cm
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Sastav: 100% pamuk
- Gramaža: 170 g/m²
Boja
- Crna
Dimenzije
- Dimenzija: 200 x 220 cm
Karakteristike
- Mek i čvrst materijal s dugim vijekom trajanja
- Visoka elastičnost, ne kliže i čvrsto drži
- Bez potrebe za peglanjem
- Obrubljeno gumom cijelim obodom plahte
Praktični savjeti
- Prije prve upotrebe plahtu temeljito operite
- Preporučena temperatura pranja: 30–40 °C (prema etiketi proizvođača)
- Preporučeno pranje: svaki tjedan, maksimalno jednom u 14 dana
- U sušilici preporučujemo sušenje na niskim temperaturama
Sadržaj pakiranja
- 1 kom plahte 200 x 220 cm
Dodatni parametri
| Kategorija: | Jersey plahte 200x220 cm |
|---|---|
| EAN: | PR/JE/CRN/220 |
| Boja: | Crna |
| Dimenzije: | 200 x 220 cm |
| Elastičan: | Da |
| Gramaža: | 170 g/m2 |
| Izvjedba: | Elastična, Sa gumom |
| Optimalna visina madraca: | Do 20 cm |
| Preporučena temperatura pranja: | 40 °C |
| Sa gumom: | Da |
| Sušenje u sušilici: | Da |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.