Spremnik za pohranu ispod kreveta IKAROS 200 cm, hrast sonoma
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57,5 cm |
Paket spremnika za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letvica za spajanje sololita
- 1x središnja ploča za čvrsto spajanje sololitnih ploča dna kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojne komponente
- Upute za slaganje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605041811 |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57,5 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 12,55 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.