Úložný box pod postel 98 cm, dub sonoma
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materiál a barva
- Dekor dřeva: Dub sonoma
- Konstrukce: MDF, borovicové dřevo
- Doplňkové materiály: Dřevotříska, překližka, sololit
Rozměry
- Šířka: 98 cm
- Výška (včetně koleček): 17 cm
- Hloubka: 57 cm
Provedení
- Praktický úložný box s kolečky pod postel
- Přidá úložný prostor v interiéru aniž by zabral volné místo
- Jednoduché a praktické řešení úložného prostoru
Balení obsahuje
- 1x přední čelo boxu
- 1x zadní čelo boxu
- 4x sololit na dno boxu
- 2x spojovací lišta na dno
- 1x levý a 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod ke složení
- Záruka: 2 roky
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| Dekor drveta: | Hrast sonoma |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 98 cm |
| Materijal: | Drvo, MDF, Sololit |
| Težina: | 6,1 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.