Tapecirani boxspring krevet MERALIS 160x200 cm siva COSMIC 160
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velurova tkanina: Cosmic 160 - siva
- Gramatura: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 160 cm
- Duljina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina kreveta: 45 cm
- Visina kreveta s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 80 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Masa kreveta: 129 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- Uključuje Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene označene T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen
- Isporučuje se rastavljeno
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji odabir za kućanstva i luksuzne hotele zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i prvoklasnoj udobnosti. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, kojima se može posebno dodati i gornji topper. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime produljuje trajnost madraca. Glavni madrac obično koristi džepićaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još veću udobnost i higijenu spavanja može se nabaviti topper, koji osigurava mekani površinski sloj. Zbog ove kombinacije, boxspring kreveti se ističu iznimnom udobnošću, visokom otpornošću i elegantnim izgledom koji podiže svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Spavaća soba |
|---|---|
| Boja: | Siva |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 160 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 160 cm |
| Tip: | Za ležaj za dvoje |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.