Tapecirani krevet boxspring MERALIS 180x200 cm bež COSMIC 10
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velurova tkanina: Cosmic 10 - bež
- Gramatura: 390 g/m2
- Drvotriska
Dimenzije
- Širina: 180 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 90 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Težina kreveta: 141 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- U sastavu kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene sa oznakom T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije dio kreveta
- Isporučeno u dijelovima za montažu
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za domove i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ova vrsta kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, kojima se može posebno dodati i topper. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime se produžuje životni vijek madraca. Glavni madrac obično koristi džepićaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još viši komfor i higijenu sna može se kupiti topper koji osigurava mekani površinski sloj. Zahvaljujući toj kombinaciji, boxspring kreveti se odlikuju izvanrednom udobnošću, visokom izdržljivošću i elegantnim izgledom koji će podići svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugoročnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Spavaća soba |
|---|---|
| Boja: | Bež |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 180 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 180 cm |
| Tip: | Za ležaj za dvoje |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.