TV ormarić CAROL 160 cm, bijela/zlatna
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- MDF
- Metalne ručke
- Plastične noge
Boja
- Bijela s blagim sjajem
- Zlatna
Dimenzije
- Širina: 160 cm
- Dubina: 32 cm
- Ukupna visina: 49 cm
- Visina nogica: 21 cm
- Širina ladice: 40 cm
- Broj nogica: 5 kom
- Dimenzija ručke: 6,5 x 5,5 cm
- Težina bruto: 29 kg
Specifikacije
- 3 ladice
- 1 polica
- S ručkama
- Isporučeno rastavljeno
Dodatni parametri
| Kategorija: | TV stolići |
|---|---|
| EAN: | 0755777586003 |
| Boja: | Bijela |
| Prostor za pohranu: | Otvoreni prostor za pohranu, Sa ormaricima |
| Držač za televizor: | Ne |
| Dubina: | 32 cm |
| Materijal: | Metal, MDF, Plastika |
| Oblik: | Usko |
| Površina: | Sjajna |
| Širina: | 160 cm |
| Težina: | 29 kg |
| Tip postavljanja: | Na nogicama |
| Visina: | 49 cm |
| Zatvaranje: | Sa vratima |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.