Tapecirani boxspring krevet GLORIEN 180x200 cm purpurni COSMIC 110
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velur tkanina: Cosmic 110 - purpurna
- Gramatura: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 180 cm
- Duljina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja kreveta: 7 cm
- Visina ležišta: 45 cm
- Visina ležišta s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 2 kom 90 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 139 kg
Specifikacije
- Uključuje skladišni prostor
- Dio kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji sloj madraca je od poliretanske pjene označene T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije dio kreveta
- Isporučuje se rastavljeno
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti su sve popularniji izbor za domove i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ova vrsta kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, na koje se može samostalno dodati i vršni topper. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime produljuje vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepičaste ili bonell opruge za čvrstu, ali ugodnu potporu tijelu. Za još veću udobnost i higijenu spavanja, može se dodati topper koji osigurava mekani površinski sloj. Zbog ove kombinacije, boxspring kreveti se odlikuju iznimnom udobnošću, visokom izdržljivošću i elegantnim izgledom koji će uljepšati svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| Boja: | Purpurna |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 180 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 180 cm |
| Tip: | Za ležaj za dvoje, Jedan ležaj |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.