Tapecirani boxspring krevet GLORIEN VELVET 140x200 cm plava CASABLANCA 13
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Baršunasta tkanina: Casablanca 13 - plava
- Gramatura: 310 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 140 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina kreveta: 45 cm
- Visina kreveta s nadmadracem: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenzije madraca: 2 kom 70 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Težina kreveta: 121 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- Sastavni dio kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji sloj madraca je od poliuretanske pjene označene kao T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Nadmadrac nije uključen u krevet
- Isporučuje se rastavljeno
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za domove i luksuzne hotele zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i vrhunskom udobnosti. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, uz koje se može dodatno nabaviti i gornji nadmadrac. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspodjeljuje težinu, produžujući tako vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepičaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još veću udobnost i higijenu spavanja, možete kupiti nadmadrac koji osigurava meku površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se ističu iznimnom udobnošću, visokom otpornošću i elegantnim izgledom, koji će podići svaki prostor spavaće sobe. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| Boja: | Plava |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina, Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 140 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 140 cm |
| Tip: | Za ležaj za dvoje, Jedan ležaj |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.