Tapecirani boxspring krevet GLORIEN VELVET 180x200 cm ružičasta KRONOS 27
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Baršunasta tkanina: Kronos 27 - roza
- Težina: 270 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 180 cm
- Duljina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina kreveta: 45 cm
- Visina kreveta s nadmadracem: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 90 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Težina kreveta: 139 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- Dio kreveta je Bonell opružni madrac
- Vrhnja strana madraca je od poliuretanske pjene s oznakom T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrda)
- Nadmadrac nije dio kreveta
- Isporučuje se u dijelovima
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti su sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj izvanrednoj konstrukciji i prvoklasnoj udobnosti. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, na koje se može samostalno kupiti i vrhnji nadmadrac. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime se produžava vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi taštičaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još veću udobnost i higijenu sna, može se kupiti nadmadrac koji osigurava mekšu površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se odlikuju izvanrednom udobnošću, visokom izdržljivošću i elegantnim izgledom, koji će uzdignuti svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| Boja: | Ružičasta |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina, Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 180 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 180 cm |
| Tip: | Za ležaj za dvoje |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.