Tapecirani boxspring krevet GLORIEN VELVET 90x200 cm tirkizna KRONOS 13
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Baršunasta tkanina: Kronos 13 - tirkizna
- Gramatura: 270 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 90 cm
- Duljina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Dekbljina uzglavlja kreveta: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 90 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 100 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- Uključuje Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene s oznakom T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen
- Isporučuje se u dijelovima
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne osnove (boxspring) i glavnog madraca, kojem se može posebno dodati i gornji topper. Osnova sadrži sustav opruga koji optimalno raspoređuje težinu, čime produžava životni vijek madraca. Glavni madrac obično koristi džepičaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još veći komfor i higijenu sna, može se dodati topper, koji osigurava mekšu površinu. Ova kombinacija daje boxspring krevetima iznimnu udobnost, visoku izdržljivost i elegantan izgled, koji će unaprijediti svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| Boja: | Plava |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina, Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 90 cm |
| Tip: | Jedan ležaj |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.