Tapecirani boxspring krevet MERALIS 100x200 cm bež boje COSMIC 10
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velur tkanina: Cosmic 10 - bež
- Gramatura: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 100 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležišta: 45 cm
- Visina ležišta s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 100 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 107 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- Dio kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene označene T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen
- Dolazi u rastavljenom stanju
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za domaćinstva i luksuzne hotele zahvaljujući izuzetnoj konstrukciji i vrhunskoj udobnosti. Ova vrsta kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, na koje se može dodatno kupiti i gornji topper. Baza sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu produžujući vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepičaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijelu. Za još veći komfor i higijenu spavanja, može se kupiti topper koji osigurava mekanu površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti se odlikuju izvanrednom udobnošću, visokom otpornošću i elegantnim izgledom, koji će oplemeniti svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji objedinjuje vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| Boja: | Bež |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 100 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 100 cm |
| Tip: | Jedan ležaj |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.