Tapecirani boxspring krevet MERALIS 100x200 cm smeđi COSMIC 800
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velur tkanina: Cosmic 800 - smeđa
- Težina: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 100 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 100 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg
- Težina kreveta: 107 kg
Specifikacije
- Uključuje skladišni prostor
- Dio kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene s oznakom T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije dio kreveta
- Isporuka u demontiranom stanju
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti su sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele, zahvaljujući svojoj izuzetnoj konstrukciji i vrhunskom udobnosti. Ova vrsta kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, na koje se može posebno kupiti i gornji topper. Baza sadrži sustav opruga koji optimalno raspoređuje težinu, čime se produžuje životni vijek madraca. Glavni madrac obično koristi džepić ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još veći komfor i higijenu spavanja može se kupiti topper, koji osigurava mekšu površinu. Zbog ove kombinacije, boxspring kreveti se odlikuju izuzetnom udobnošću, visokom otpornošću i elegantnim izgledom, koji podiže svaki spavaći prostor. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu izdržljivost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| Boja: | Smedja |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 100 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 100 cm |
| Tip: | Jedan ležaj |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.