Tapecirani krevet boxspring GLORIEN VELVET 160x200 cm siva KRONOS 15
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Baršunasta tkanina: Kronos 15 - siva
- Gramatura: 270 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 160 cm
- Dužina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenziju madraca: 80 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Težina kreveta: 130 kg
Specifikacije
- Uključuje prostor za pohranu
- U sklopu kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene oznake T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije uključen s krevetom
- Isporuka u dijelovima za montažu
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti postaju sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele zahvaljujući svojoj iznimnoj konstrukciji i vrhunskom komforu. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne osnove (boxspring) i glavnog madraca, kojem se može posebno dodati i gornji topper. Osnova sadrži opružni sustav koji optimalno raspoređuje težinu, čime se produžuje vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepičaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijela. Za još viši komfor i higijenu spavanja može se dokupiti topper koji osigurava mekani površinu. Zahvaljujući ovoj kombinaciji, boxspring kreveti ističu se iznimnom udobnošću, visokom otpornošću i elegantnim izgledom, koji će podići svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu otpornost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Boxspring kreveti |
|---|---|
| Boja: | Siva |
| Materijal navlake: | Baršunasta tkanina, Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 160 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 160 cm |
| Tip: | Za ležaj za dvoje |
| Tvrdoca madraca: | Srednja H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.