PROMOCIJA Tapecirani krevet boxspring MERALIS 180x200 cm bež II. kvaliteta COSMIC 10
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- 100% Poliester
- Velur tkanina: Cosmic 10 - bež
- Gramaža: 390 g/m2
- Iverica
Dimenzije
- Širina: 180 cm
- Duljina: 207 cm
- Visina uzglavlja: 98 cm
- Debljina uzglavlja: 7 cm
- Visina ležaja: 45 cm
- Visina ležaja s topperom: 49 cm
- Visina nogu: 2 cm
- Za dimenzije madraca: 90 x 200 cm
- Nosivost: 120 kg/osoba
- Masa kreveta: 141 kg
Specifikacije
- Uključuje skladišni prostor
- Sastavni dio kreveta je Bonell opružni madrac
- Gornji dio madraca je od poliuretanske pjene označene T30
- Tvrdoća madraca: H3 (srednje tvrd)
- Topper nije dio kreveta
- Isporučuje se u dijelovima
Boxspring kreveti
Boxspring kreveti su sve popularniji izbor za kućanstva i luksuzne hotele, i to zahvaljujući svojoj izvanrednoj konstrukciji i vrhunskom udobnosti. Ovaj tip kreveta sastoji se od donje opružne baze (boxspring) i glavnog madraca, uz koje je moguće samostalno nabaviti i vrhunski topper. Baza sadrži sustav opruga koji optimalno raspoređuje težinu, čime produžuje vijek trajanja madraca. Glavni madrac obično koristi džepićaste ili bonell opruge za čvrstu, ali udobnu potporu tijelu. Za još veću udobnost i higijenu sna može se nabaviti topper, koji osigurava mekani površinski sloj. Zahvaljujući ovoj kombinaciji boxspring kreveti se ističu izvanrednom udobnošću, visokom otpornosti i elegantnim izgledom, koji će podići svaku spavaću sobu. Ako tražite krevet koji kombinira vrhunski dizajn, maksimalnu udobnost i dugotrajnu otpornost, boxspring je pravi izbor.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Druga prilika oštećenom namještaju |
|---|---|
| Boja: | Bež |
| Materijal navlake: | Poliester |
| Razvlačenje: | Bez razvlačenja |
| Prostor za pohranu: | Sa prostorom za pohranu |
| Nogice: | Sa nogicama |
| Výška nožiček: | 2 cm |
| Dimenzije: | 180 x 200 cm |
| Duljina: | 207 cm |
| Materijal: | Iverica |
| Oblik: | Boxspring |
| Širina: | 180 cm |
| Težina: | 141 kg |
| Tip: | Za ležaj za dvoje |
| Tvrdoca madraca: | Střední H3 |
| Uzglavlje: | S uzglavljem |
| Uzorak: | Jednobojno |
| Visina: | 98 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.