Krevet IKAROS 140 x 200 cm, antracit/bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija od borovog masiva
- Čela kreveta od MDF ploče
- Noge od masivnog borovog drveta
Boja
- Antracit / bijela
Dimenzije
- Vanjska dužina: 206 cm
- Unutarnja dužina: 200 cm
- Vanjska širina: 148 cm
- Unutarnja širina: 140 cm
- Visina uzglavlja: 64,5 cm
- Visina podnožja: 36,5 cm
- Visina letvičaste osnove od poda: 25 cm
Specifikacije
- Lakirani krevet
- Nosivost 120 kg po osobi
- Deo kreveta je paket sa priborom za montažu
- Jednostavna montaža
- Mogućnost kupovine kutije za pohranu ispod kreveta i noćnih ormarića
Uputstvo za krevet
Paket kreveta sadrži:
- 1x prednje čelo podnožja
- 1x zadnje čelo uzglavlja
- 2x bočne stranice
- 1x središnja letva
- 1x peta središnja noga
- Spojni materijal
- Uputstvo za sklapanje
- Garancija 2 godine
KAKO SASTAVITI KREVET OD MASIVA?
Dodatni parametri
| Kategorija: | Drveni kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Bijela, Siva |
| Lak: | Da |
| Cijena: | Jeftino do 125 € |
| Dimenzije: | 140 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Materijal: | Drvo, MDF |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Spavacu sobu |
| Širina unutarnja: | 140 cm |
| Širina vanjska: | 148 cm |
| Težina: | 38 kg, 24,85 kg, 24,55 kg, 29,75 kg, 40,7 kg, 45,95 kg, 32,5 kg, 16,9 kg, 48,65 kg, 45,9 kg, 22,1 kg, 43,2 kg |
| Visina čela kod glave: | 64,5 cm |
| Visina čela kod nogu: | 36,5 cm |
| Visina podnice od poda: | 25 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.