Krevet IKAROS 180 x 200 cm, bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija od masivnog borovog drveta
- Uzglavlje kreveta od MDF ploče
- Noge od masivnog borovog drveta
Boja
- Bijela
Dimenzije
- Vanjska duljina: 206 cm
- Unutarnja duljina: 200 cm
- Vanjska širina: 188 cm
- Unutarnja širina: 180 cm
- Visina uzglavlja: 64,5 cm
- Visina podnožja: 36,5 cm
- Visina podnice od poda: 25 cm
Specifikacije
- Lakirani krevet
- Nosivost 120 kg po osobi
- Dio kreveta je paket s priborom za montažu
- Jednostavna montaža
- Mogućnost kupnje kutije za pohranu ispod kreveta i noćnih ormarića
Uputstvo za krevet
Paket kreveta sadrži:
- 1x prednje uzglavlje za noge
- 1x stražnje uzglavlje za glavu
- 2x bočna stranica
- 1x središnja letva
- 1x peta središnja noga
- Spojni materijal
- Upute za slaganje
- Jamstvo 2 godine
KAKO SASTAVITI KREVET OD MASIVA?
Dodatni parametri
| Kategorija: | Drveni kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Boja: | Bijela |
| Lak: | Da |
| Cijena: | Do 170 € |
| Dimenzije: | 180 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Materijal: | Drvo, MDF |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Spavacu sobu |
| Širina unutarnja: | 180 cm |
| Širina vanjska: | 188 cm |
| Težina: | 32,2 kg, 43,7 kg, 42,05 kg, 63,2 kg, 74,7 kg, 70,4 kg, 59,3 kg, 70,8 kg, 53,55 kg, 39,4 kg, 66,5 kg, 49,25 kg |
| Visina čela kod glave: | 64,5 cm |
| Visina čela kod nogu: | 36,5 cm |
| Visina podnice od poda: | 25 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.