Krevet IKAROS 80 x 200 cm, bijela/hrast tartuf
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija od borovog masiva
- Uzglavlja kreveta od MDF ploča
- Noge od masivnog borovog drva
Boja
- Hrast tartuf / bijela
Dimenzije
- Vanjska duljina: 206 cm
- Unutarnja duljina: 200 cm
- Vanjska širina: 88 cm
- Unutarnja širina: 80 cm
- Visina uzglavlja: 64,5 cm
- Visina dijela kod nogu: 36,5 cm
- Visina podnice od poda: 25 cm
Specifikacije
- Lakiran krevet
- Nosivost 120 kg po osobi
- U sklopu kreveta dolazi paket s priborom za montažu
- Jednostavna montaža
- Mogućnost kupnje kutije za pohranu ispod kreveta i noćnih ormarića
Upute za krevet
Paket kreveta sadrži:
- 1x prednje uzglavlje kod nogu
- 1x stražnje uzglavlje kod glave
- 2x bočna stranica
- Spojne komponente
- Uputstvo za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
KAKO SASTAVITI KREVET OD MASIVNOG DRVA?
Dodatni parametri
| Kategorija: | Drveni kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Bijela |
| Dekor drveta: | Hrast tartuf |
| Lak: | Da |
| Cijena: | Do 120 € |
| Dimenzije: | 80 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Sobe |
| Širina unutarnja: | 80 cm |
| Širina vanjska: | 88 cm |
| Težina: | 36,15 kg, 32,55 kg, 34,65 kg, 24,75 kg, 40,4 kg, 25,3 kg, 19,55 kg, 38,25 kg, 38,3 kg, 30,5 kg, 23,15 kg, 28,35 kg |
| Visina čela kod glave: | 64,5 cm |
| Visina čela kod nogu: | 36,5 cm |
| Visina podnice od poda: | 25 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.