Krevet IKAROS 90 x 200 cm, bijela/hrast artisan
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija od masivnog borovog drva
- Čela kreveta od MDF ploče
- Noge od masivnog borovog drva
Boja
- Hrast artisan / bijela
Dimenzije
- Vanjska dužina: 206 cm
- Unutarnja dužina: 200 cm
- Vanjska širina: 98 cm
- Unutarnja širina: 90 cm
- Visina uzglavlja: 64,5 cm
- Visina podnožja: 36,5 cm
- Visina podnice od poda: 25 cm
Specifikacije
- Lakiran krevet
- Nosivost 120 kg po osobi
- Uključen paket s priborom za montažu
- Jednostavna montaža
- Mogućnost kupnje kutija za pohranu ispod kreveta i noćnih ormarića
Upute za krevet
Paket kreveta sadrži:
- 1x prednje čelo podnožja
- 1x zadnje čelo uzglavlja
- 2x bočne strane
- Pribor za sastavljanje
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
KAKO SASTAVITI KREVET OD MASIVA?
Dodatni parametri
| Kategorija: | Drveni kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Bijela |
| Dekor drveta: | Hrast artisan |
| Lak: | Da |
| Cijena: | Levné do 2500 Kč |
| Dimenzije: | 90 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Materijal: | Drvo, MDF |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Sobe |
| Širina unutarnja: | 90 cm |
| Širina vanjska: | 98 cm |
| Težina: | 26 kg, 10,9 kg, 14,5 kg, 21,85 kg, 27,5 kg, 23,9 kg, 29,65 kg, 16,65 kg, 16,1 kg, 31,75 kg, 29,6 kg, 19,7 kg |
| Visina čela kod glave: | 64,5 cm |
| Visina čela kod nogu: | 36,5 cm |
| Visina podnice od poda: | 25 cm |
| Zobrazení v AR: | Ano |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.