Krevet IKAROS DOUBLE 180 x 200 cm, beton/bijela
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija od borovog masiva
- Čela kreveta od MDF ploče
- Noge od masivnog borovog drveta
Boja
- Beton / bijela
Dimenzije
- Vanjska dužina: 206 cm
- Unutarnja dužina: 200 cm
- Vanjska širina: 188 cm
- Unutarnja širina: 180 cm
- Visina čela kod glave: 65 cm
- Visina čela kod nogu: 43 cm
- Visina daske od poda: 25 cm
Specifikacije
- Lakirani krevet
- Nosivost 120 kg po osobi
- Uz krevet dolazi i paket s priborom za montažu
- Jednostavna montaža
- Mogućnost kupnje spremnika za pohranu ispod kreveta i noćnih ormarića
Upute za krevet
Paket kreveta sadrži:
- 1x prednje čelo kod nogu
- 1x zadnje čelo kod glave
- 2x bočne stranice
- 1x srednja letva
- 1x peta srednja noga
- Spojni materijal
- Upute za montažu
- Jamstvo 2 godine
KAKO SASTAVITI KREVET OD MASIVA?
Dodatni parametri
| Kategorija: | Drveni kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Bijela, Siva |
| Lak: | Da |
| Cijena: | Do 170 € |
| Dimenzije: | 180 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Materijal: | Drvo, MDF |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Spavacu sobu |
| Širina unutarnja: | 180 cm |
| Širina vanjska: | 188 cm |
| Težina: | 40,4 kg, 33,2 kg, 50,45 kg, 34,1 kg, 23,35 kg, 54,35 kg, 65,1 kg, 61,55 kg, 61,2 kg, 43,95 kg, 30,55 kg, 57,65 kg |
| Visina čela kod glave: | 65 cm |
| Visina čela kod nogu: | 43 cm |
| Visina podnice od poda: | 25 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.