Krevet IKAROS DOUBLE 180 x 200 cm, hrast artisan/siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Konstrukcija od borovinog masiva
- Čela kreveta od MDF ploče
- Noge od masivnog borovinog drveta
Boja
- Hrast artisan / siva
Dimenzije
- Vanjska duljina: 206 cm
- Unutarnja duljina: 200 cm
- Vanjska širina: 188 cm
- Unutarnja širina: 180 cm
- Visina uzglavlja: 65 cm
- Visina čela na nogama: 43 cm
- Visina mreže od poda: 25 cm
Specifikacije
- Lakirani krevet
- Nosivost 120 kg po osobi
- Uključuje paket s priborom za montažu
- Jednostavna montaža
- Mogućnost kupnje spremnika ispod kreveta i noćnih ormarića
Upute za krevet
Paket kreveta sadrži:
- 1x prednje čelo na nogama
- 1x stražnje čelo na uzglavlju
- 2x bočne stranice
- 1x središnja letvica
- 1x peta središnja noga
- Spojnički materijal
- Upute za sastavljanje
- Garancija 2 godine
KAKO SASTAVITI KREVET OD MASIVA?
Dodatni parametri
| Kategorija: | Drveni kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Siva |
| Dekor drveta: | Hrast artisan |
| Lak: | Da |
| Cijena: | Do 170 € |
| Dimenzije: | 180 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Materijal: | Drvo, MDF |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Spavacu sobu |
| Širina unutarnja: | 180 cm |
| Širina vanjska: | 188 cm |
| Visina čela kod glave: | 65 cm |
| Visina čela kod nogu: | 43 cm |
| Visina podnice od poda: | 25 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.