Krevet SOFIA 120 x 200 cm, artisan hrast
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Vrhunska namještajna iverica
Boja
- Dekor artisan hrast
Dimenzije
- Vanjska dužina: 206 cm
- Unutarnja dužina: 200 cm
- Vanjska širina: 125 cm
- Unutarnja širina: 120 cm
- Visina uzglavlja: 80 cm
- Visina podnožja: 41 cm
- Visina podnice od poda: 29,5 cm
- Debljina ploče: 1,8 cm
- Nosivost: 120 kg
Specifikacije
- Moderan i bezvremenski dizajn
- Uključuje paket s dodatnom opremom za montažu
- Jednostavna montaža
- Dekoracije nisu uključene
- U cijenu proizvoda uvijek je uključen krevet, podnica i madrac ovisno o varijanti koju odaberete
Pakiranje kreveta sadrži
- 1x prednje podnožje
- 1x stražnje uzglavlje
- 2x bočne stranice
- Spojni materijal
- Upute za montažu
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Drveni kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Dekor drveta: | Hrast artisan |
| Lak: | Ne |
| Cijena: | Do 170 € |
| Dimenzije: | 120 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Sobe |
| Širina unutarnja: | 120 cm |
| Širina vanjska: | 125 cm |
| Težina: | 36,2 kg, 42,85 kg, 58,15 kg, 60,15 kg, 37,85 kg, 56,2 kg, 31,2 kg, 53,15 kg, 49,2 kg, 38,2 kg, 44,85 kg, 54,2 kg |
| Visina čela kod glave: | 80 cm |
| Visina čela kod nogu: | 41 cm |
| Visina podnice od poda: | 29,5 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.