Krevet SOFIA 180 x 200 cm, hrast tartuf
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Prvoklasna namještajna iverica
Boja
- Dekor hrast tartuf
Dimenzije
- Vanjska duljina: 206 cm
- Unutarnja duljina: 200 cm
- Vanjska širina: 185 cm
- Unutarnja širina: 180 cm
- Visina uzglavlja: 80 cm
- Visina nožnog dijela: 41 cm
- Visina podnice od poda: 29,5 cm
- Debljina ploče: 1,8 cm
- Nosivost: 240 kg (120 kg po osobi)
Specifikacije
- Moderni i bezvremenski dizajn
- Sadržano u paketu kreveta je pribor za montažu
- Jednostavna montaža
- Dekoracije nisu uključene
- U cijenu proizvoda je uvijek uključena postelja, podnica i madrac ovisno o varijanti koju odaberete
Paket kreveta sadrži:
- 1x prednje uzglavlje na nogama
- 1x stražnje uzglavlje
- 2x bočne trake
- 1x središnja letvica
- 1x peta središnja noga
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Garancija 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Drveni kreveti |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| EAN: | Odaberite varijantu |
| Dekor drveta: | Hrast tartuf |
| Lak: | Ne |
| Cijena: | Do 170 € |
| Dimenzije: | 180 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Spavacu sobu |
| Širina unutarnja: | 180 cm |
| Širina vanjska: | 185 cm |
| Težina: | 51 kg, 49,65 kg, 47,1 kg, 65,2 kg, 40,9 kg, 66,9 kg, 77 kg, 73,1 kg, 75,3 kg, 59,75 kg, 71,4 kg, 55,85 kg |
| Visina čela kod glave: | 80 cm |
| Visina čela kod nogu: | 41 cm |
| Visina podnice od poda: | 29,5 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.