Krevet SOFIA 120 x 200 cm, beton
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal
- Vrhunska drvena iverica
Boja
- Beton
Dimenzije
- Vanjska dužina: 206 cm
- Unutarnja dužina: 200 cm
- Vanjska širina: 125 cm
- Unutarnja širina: 120 cm
- Visina uzglavlja: 80 cm
- Visina nožnog kraja: 41 cm
- Visina podnice od poda: 29,5 cm
- Debljina ploče: 2 cm
Specifikacije
- Nosivost 120 kg po osobi
- Sastavni dio kreveta uključuje paket s priborom za montažu
- Jednostavna montaža
Upute za krevet
Paket kreveta sadrži:
- 1x prednje čelo kod nogu
- 1x stražnje čelo kod glave
- 2x bočna stranica
- 1x središnja letvica
- 1x peta središnja noga
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Spavaća soba |
|---|---|
| Jamstvo: | 2 godine |
| Boja: | Siva |
| Lak: | Ne |
| Cijena: | Do 170 € |
| Dimenzije: | 120 x 200 cm |
| Duljina unutarnja: | 200 cm |
| Duljina vanjska: | 206 cm |
| Nosivost kreveta: | 120 Kg po osobi |
| Pogodno za: | Sobe |
| Širina unutarnja: | 120 cm |
| Širina vanjska: | 125 cm |
| Visina čela kod glave: | 80 cm |
| Visina čela kod nogu: | 41 cm |
| Visina podnice od poda: | 29,5 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.