Kutija za pohranu ispod kreveta 150 cm, hrast
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 150 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije nikakva mudrost! Želite li vidjeti što vas čeka? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema se čega bojati.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letvica za spajanje sololita dna kutije
- 1x lijevi i 1x desni bok kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Spavaća soba |
|---|---|
| EAN: | 8596605016925 |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 150 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 9,05 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.