Spremnik za pohranu ispod kreveta 98 cm, orah
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 98 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za spremnik
Sastavljanje spremnika za pohranu nije nijedna znanost! Želite li vidjeti što vas čeka? U nastavku možete pogledati kompletne upute za sastavljanje. Nema čega se bojati.
Paket spremnika za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana spremnika
- 1x stražnja strana spremnika
- 4x sololit za dno spremnika
- 2x spojna letva za povezivanje sololita dna spremnika
- 1x lijeva i 1x desna strana spremnika
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Spavaća soba |
|---|---|
| EAN: | 8596605016895 |
| Dekor drveta: | Orah |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 98 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 6,1 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.