Kutija za odlaganje ispod kreveta 200 cm, siva
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za odlaganje
Sastavljanje kutije za odlaganje nije nikakva nauka! Želite li vidjeti što vas čeka? Dolje možete pogledati cjelokupne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket kutije za odlaganje sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna traka za povezivanje sololita dna kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605023145 |
| Boja: | Siva |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 10,65 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.