Kutija za pohranu ispod kreveta 200 cm, orah
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Uputa za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije komplicirano! Želite li vidjeti što vas očekuje? U nastavku možete pregledati potpunu uputu za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja ploča kutije
- 1x stražnja ploča kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letva za povezivanje sololita dna kutije
- 1x lijevi i 1x desni bok kutije
- Spojni materijal
- Uputa za sastavljanje
- Garancija 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016970 |
| Dekor drveta: | Orah |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 10,65 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.