Kutija za pohranu ispod kreveta 98 cm, joha
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 98 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije nikakva znanost! Želite li vidjeti što vas čeka? Dolje možete pogledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letva za spajanje sololita dna kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Garancija 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016871 |
| Dekor drveta: | Olše |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 98 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 6,1 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.