Kutija za pohranu ispod kreveta 150 cm borovica
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 150 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije znanost! Želite li vidjeti što vas čeka? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema čega se bojati.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednji dio kutije
- 1x stražnji dio kutije
- 4x dna od vlaknaste ploče za kutiju
- 2x spojna letvica za spajanje dna kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016901 |
| Dekor drveta: | Borovo drvo |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 150 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 9,05 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.