Kutija za spremanje ispod kreveta 98 cm borovina
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 98 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za spremanje
Sastavljanje kutije za spremanje nije komplicirano! Želite li zaviriti što vas čeka? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket kutije za spremanje sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letva za spajanje sololita dna kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016208 |
| Dekor drveta: | Borovo drvo |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 98 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 6,1 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.