Kutija za pohranu ispod kreveta IKAROS 159 cm, hrast sonoma
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 159 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57,5 cm |
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana boxa
- 1x stražnja strana boxa
- 4x lesonit za dno boxa
- 2x spojna traka za povezivanje lesonita
- 1x središnja ploča za čvrsto povezivanje lesonitnih ploča dna boxa
- 1x lijevi i 1x desni bok boxa
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605041590 |
| Dekor drveta: | Hrast sonoma |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57,5 cm |
| Duljina: | 159 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 10,45 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.