Spremnik za skladištenje ispod kreveta 200 cm borovica
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za spremnik za skladištenje
Sastavljanje spremnika za skladištenje nije nikakva nauka! Želite vidjeti što vas čeka? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket spremnika za skladištenje sadrži:
- 1x prednja strana spremnika
- 1x stražnja strana spremnika
- 4x sololit za dno spremnika
- 2x spojna letvica za spajanje sololita na dnu spremnika
- 1x lijeva i 1x desna strana spremnika
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016918 |
| Dekor drveta: | Borovo drvo |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 10,65 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.