Spremnik za pohranu ispod kreveta 200 cm, joha
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za spremnik
Sastavljanje spremnika za pohranu nije nikakva znanost! Želite vidjeti što vas čeka? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema straha.
Paket spremnika za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x panela za dno kutije
- 2x spojne letve za spajanje panela dna kutije
- 1x lijevo i 1x desno bočno kutije
- Spojne materijale
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016956 |
| Dekor drveta: | Olše |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 10,65 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.