Spremnik za pohranu ispod kreveta 98 cm, hrast
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 98 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za spremnik
Sastavljanje spremnika nije uopće komplicirano! Želite li vidjeti što vas čeka? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Ne trebate brinuti.
Paket spremnika sadrži:
- 1x prednja ploča spremnika
- 1x stražnja ploča spremnika
- 4x lesonit za dno spremnika
- 2x spojna letva za spajanje lesonita dna spremnika
- 1x lijevi i 1x desni bok spremnika
- Spojne materijale
- Upute za sastavljanje
- Garancija 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016888 |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 98 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 6,1 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.