Kutija za pohranu ispod kreveta 200 cm, hrast
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije nikakva znanost! Želite vidjeti što vas čeka? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za strah.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x iverica za dno kutije
- 2x spajajuća letvica za spajanje iverica dna kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016932 |
| Dekor drveta: | Hrast |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 10,65 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.