Kutija za pohranu ispod kreveta 200 cm, bijela
Povezani proizvodi
Novost
from 157 € do –33 %
Krevet IKAROS 140 x 200 cm, bijela
Na zalihama
(1 kom)
from 104,10 €
Novost
from 140,50 € do –50 %
Krevet IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, bijela/hrast tartuf
Na zalihama
(6 kom)
from 70 €
Novost
from 140,50 € do –50 %
Krevet IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, bijela
Na zalihama
(>10 kom)
from 70 €
Novost
from 132,20 € do –47 %
Krevet IKAROS 90 x 200 cm, bijela
Na zalihama
(>10 kom)
from 70 €
Novost
from 157 € do –33 %
Krevet IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, bijela/dub sonoma
Na zalihama
(>10 kom)
from 104,10 €
Novost
from 136,30 € do –48 %
Krevet IKAROS DOUBLE 90 x 200 cm, bijela/dub sonoma
Na zalihama
(>10 kom)
from 70 €
Novost
from 157 € do –41 %
Krevet IKAROS DOUBLE 120 x 200 cm, bijela
Na zalihama
(>10 kom)
from 92,40 €
Novost
from 161,10 € do –35 %
Krevet IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, bijela
Na zalihama
(>10 kom)
from 104,10 €
Novost
from 190 € do –35 %
Krevet IKAROS DOUBLE 180 x 200 cm, bijela/dub sonoma
Na zalihama
(>10 kom)
from 122,90 €
Novost
from 161,10 € do –29 %
Krevet IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm, bijela/dub sonoma
Na zalihama
(>10 kom)
from 114,10 €
Novost
from 132,20 € do –47 %
Krevet IKAROS 90 x 200 cm, bijela/hrast sonoma
Na zalihama
(>10 kom)
from 70 €
136,30 €
–47 %
Kutija za odlaganje ispod kreveta 150 cm, bijela
Na zalihama
(>10 kom)
71,80 €
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 200 cm |
| Visina (uključujući kotače) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za kutiju za pohranu
Sastavljanje kutije za pohranu nije komplicirano! Želite li vidjeti što vas očekuje? Dolje možete pogledati kompletne upute za sastavljanje. Nema razloga za brigu.
Paket kutije za pohranu sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letvica za povezivanje sololita na dnu kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605017137 |
| Boja: | Bijela |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 200 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 10,65 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.