Spremnik za pohranu ispod kreveta 150 cm, orah
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Dimenzije
| Širina | 150 cm |
| Visina (uključujući kotačiće) | 17 cm |
| Dubina | 57 cm |
Upute za spremnik
Sastavljanje spremnika nije nikakva znanost! Želite vidjeti što vas čeka? Ispod možete pregledati kompletne upute za sastavljanje. Nema čega da se bojite.
Paket sadrži:
- 1x prednja strana kutije
- 1x zadnja strana kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letva za povezivanje sololita na dnu kutije
- 1x lijeva i 1x desna strana kutije
- Pribor za spajanje
- Upute za sastavljanje
- Jamstvo 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| EAN: | 8596605016963 |
| Dekor drveta: | Orah |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 150 cm |
| Materijal: | Drvo, Sololit |
| Težina: | 9,05 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.