Kutija za pohranu ispod kreveta 150 cm, hrast sonoma
Povezani proizvodi
Detaljan opis proizvoda
Materijal i boja
- Dekor drveta: Hrast sonoma
- Konstrukcija: MDF, borovina
- Dodatni materijali: Iverica, šperploča, sololit
Dimenzije
- Širina: 150 cm
- Visina (uključujući kotačiće): 17 cm
- Dubina: 57 cm
Specifikacije
- Praktična kutija za pohranu s kotačićima ispod kreveta
- Dodaje prostor za pohranu bez zauzimanja dodatnog mjesta u interijeru
- Jednostavno i praktično rješenje za pohranu
Paket sadrži
- 1x prednja strana kutije
- 1x stražnja strana kutije
- 4x sololit za dno kutije
- 2x spojna letva za dno
- 1x lijevi i 1x desni bok kutije
- Spojni materijal
- Upute za sastavljanje
- Garancija: 2 godine
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za pohranu ispod kreveta |
|---|---|
| Dekor drveta: | Hrast sonoma |
| Lak: | Da |
| Dubina: | 57 cm |
| Duljina: | 150 cm |
| Materijal: | Drvo, MDF, Sololit |
| Težina: | 9,05 kg |
| Visina: | 17 cm |
Product rating
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.
Rasprava
Budite prvi koji će napisati članak o ovoj stavci.